W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług oraz w celach statystycznych. Nie gromadzimy danych personalnych. Korzystanie ze strony internetowej bez zmiany ustawień dotyczących tych plików oznacza, że będą one zamieszczane automatycznie w przeglądarce. Zmiany ustawień dotyczących cookies mogą Państwo dokonać w każdej chwili w swojej przeglądarce internetowej.

Karta PrimoPartner®

Jedna karta w wielu sklepach? Tak, to możliwe dzięki PrimoPartner®!

Dzięki karcie PrimoPartner zdobędziesz unikalną możliwość zbierania punktów w stale rosnącej sieci placówek sprzedaży detalicznej na terenie całej Polski.

Karta PrimoPartner® jest powiązana z kontem Konsumenta, w programie na którym gromadzone są punkty programu lojalnościowego partnerskiego. Kartę należy okazać w placówce w momencie wystawiania paragonu za zakupy celem rejestracji punktów przelania punktów na koncie karty. Punkty można gromadzić na niezarejestrowanej karcie. Aby w pełni skorzystać z oferty programu PrimoPartner® i realizować nagrody lub dokonywać zapłaty punktami za dokonane zakupy należy zarejestrować kartę. Rejestracji można dokonać poprzez formularz papierowy (dostępny w placówkach PrimoPartner®) lub on-line na stronie www.primopartner.pl. Dodatkowym atutem zarejestrowania karty jest możliwość odzyskania punktów w przypadku utraty/zgubienia karty.

Karta PrimoPartner

Numer karty lojalnościowej PrimoPartner®

Jest to unikalny numer karty przypisany do konta punktowego w programie PrimoPartner®. Numer ten służy również do rejestracji karty oraz logowania w serwisie www.primopartner.pl.

Symbol EKOD

Jest to unikalny kod przypisany do numeru karty PrimoPartner® - jest to kod weryfikacyjny karty i nie powinien być udostępniany osobom postronnym. EKOD jest wykorzystywany w celach weryfikacyjnych podczas rejestracji karty oraz przy odzyskiwaniu dostępu do konta w programie PrimoPartner®.


Menu
Strefa Klienta
Strefa Partnera

Primo Partner

Kontakt

PrimoPartner® Spółka z o.o.
ul. Henryka Sienkiewicza 13
44-100 Gliwice
tel. +48 32 238 53 00
info@primopartner.pl
marketing@primopartner.pl


Wszelkie prawa zastrzeżone PrimoPartner® 2013